+48 571 588 878 office@canionsquare.com

Piotr Kamiński

POZNAJMY SIĘ

Piotr Kamiński

Nazywam się Piotr Kamiński. W 2016 obroniłem z wyróżnieniem doktorat z chemii, specjalizuję się w nanomateriałach, katalizatorach, materiałach kompozytowych oraz ich zaawansowanej analizie i specyfikacji z użyciem różnych technik, jak: XRD, TEM, adsorpcja i desorpcja azotu w 77 K, TPR-H2, TPO-O2, TG-DTA, TEM, XPS, ATR-FTIR, FTIR in situ, FTIR-MS, UV-vis, DLS, HPLC, FID-GC, TCD-GC, badaniach elektrochemicznych.

Realizowałem własne granty w międzynarodowych ośrodkach naukowych w Caen (LCS ENSICAEN) oraz Zurychu (ETH). W Polsce pracowałem min.: dla Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ (obecnie PORT – Sieć Łukasiewicz), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechniki Gdańskiej. Mój profil zawodowy, realizowane projekty i publikacje można zobaczyć tutaj.

Mam siedemnastoletnie doświadczenie w uczeniu młodzieży i studentów, już w czasie studiów pomagałem koleżankom i kolegom w zrozumieniu zagadnień z chemii, dzisiaj są oni magistrami chemii, pracują w laboratoriach chemicznych w Polsce i za granicą, w jednostkach chemicznych Państwowej Straży Pożarnej, itd. Moje doświadczenie w nauczaniu chemii kontynuowałem podczas moich studiów doktoranckich w ramach zajęć ze studentami oraz w mojej pracy na uczelni (w LCS ENSICAEN w Caen, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Politechnice Gdańskiej) po obronie doktoratu.

 

Piotr Kaminski dofiansowania pisanie wnioskow fundusze europejskie parp ncn ncbr

Skontaktuj się

Canion Square
Poznań/Ostrów Wielkopolski
+48 571 588 878
office@canionsquare.com
NIP: 5932636911